Fall wishlist

by

Happy Wednesday to everyone! Since the weather is more on fall side I decided to create a wishlist. I feel like time black is not going to be my number one color. It’s gonna be gray! I just love all the different shades and can’t wait to create all gray outfits. As well I would like to get some new leather boots and these burgundy from Topshop looks amazing (see no black again). Also I am looking for blue hat, like the one on the picture but I just find one that would fit me. As well I have my eyes on the new Naked Smokey eyes pallet from Urban Decay. By the way I am still looking for a good quality marble iPhone case but I just don’t wanna spend $40 dollars on phone case.

Do you have your wishlist already? What’s on it?

Krásnou středu všem! Už se celkem ochladilo a počasí připomíná podzim, tak jsem se rozhodla udělat wishlist. Mám takové tušení, že tentokrát nebude černá moje nejoblíbenější barva..Bude to šedá! Miluju všechny její možné odstíny a těším se, až si na sebe vezmu nějaký celošedý outfit. V Topshopu mám vyhlédnuté tyhle burgundy kotníčkové boty (vidíte, ne černé). Také sháním modrý klobouk, ale zatim nemůžu najít ten správný. A mým dalším přáním je nová paletka Naked Smokey od Urban Decay. Mimochodem pořád sháním nějaký kvalitní mramorový kryt na iPhone, ale nehce se mi dávat tolik peněz za jeden kryt na telefon.

Už víte, co byste si chtěli na podzim pořídit? 

FullSizeRender

0
0 Responses
 • Mikayla
  September 16, 2015

  Můžu se zeptat v čem děláš koláže? :))))) Děkuji předem za odpověď.

  • veshion
   September 16, 2015

   v Polyvoru 🙂

 • claudia
  September 16, 2015

  kryt mam vyhlidnuty podobny za asi 40kc na ebay, tak snad chvili vydrzi 🙂 jinak si planuji poridit jedny boty, cerny uzky kalhoty, novy cerny krivak a hodinky 🙂

  ClaudiasNewLife

  • veshion
   September 18, 2015

   To zni jako fajn wishlist! 🙂 Pak dej vedet, jak s tim krytem jestli je dobrej, diky!

 • Maria Michael
  September 17, 2015

  Omg that sweater!!! I want it!!

  http://styleopium.blogspot.gr/

 • Gabux
  October 16, 2015

  Ten svetr je boží :3