Sigma Beauty

by

Hey guys! You probably see I do more beauty posts than I used to…I just enjoy beauty and thought I would focus on it little bit more, hope you will like my little beauty posts once in a while. Few weeks ago I received package from Sigma, I have tested the products and now I’m gonna give you a review on the products. You probably heard about their brushes but they do makeup as well.

Ahoj všichni! Asi jste si všimli, že se na blogu objevuje víc beauty článků…a to jen pro to, že mě kosmetika vždycky bavila a takhle s Váma můžu sdílet věci, které já sama můžu doporučit a nebo produkty, které nově zkouším a testuju. Doufám, že si tyhle články užijete! Před pár týdny mi přišel balíček od Sigmy a rozhodla jsem se Vám na to napsat takovou recenzi. Sigma u nás v Čechách není moc známá značka, tak se na to pojďme podívat!

sigma1

sigma2

Let me start with the brushes, they are just great! I would compare them to Sephora brushes, they’re soft, works nice and smooth. My personal favourite is the 3DHD Kabuki brush for foundation.

Začnu se štětci, kterými se Sigma proslavila a jsou opravdu suprový! Kvalitou bych je přirovnala k štětcům od Sephory, jsou hebký a pěkně se s nimi pracuje. Můj největší oblíbenec je 3DHD Kabuki štětec na makeup.

sigma3

Lips wise, I am glad they sent me the nude lipstick and lipliner. They are super creamy, don’t dry the lips at all. On the other side it doesn’t stay on the lips very long. See the color swatches on picture below.

Rty! Jsem ráda, že mi postal nude odstíny rtěnky a tužky na rty. Jsou neuvěřitelně krémové a hydratují rty. Ale na druhou stranu moc dlouho nevydrží. Koukněte se na odstíny na fotce dole.

sigma4

sigma5

Product I am not a big fan of.. it’s probably just me, I can’t make a nice winged eyeliner with it. Which is a shame because the color is really pigmented and doesn’t smudge at all.

Produkt, který mě zklamal..asi to bude mnou, ale nejsem schopná si s tímhle udělat normální linku. Což je škoda, protože pigmentace a výdrž je skvělá.

sigma6

Powder which has slightly peachy tone to it, I like to use this when I feel too pale and it ads little bit more color to my face. Also I like to use it as a blush.

Pudr s lehkým meruňkovým tónem. Ráda ho používám když jsem bílá a chci mít trochu života v obličeji (znáte to? 😀 )a nebo ho používám místo tvářenky.

sigma7

Eyeshadows are great, buttery and nicely pigmented…but the colours are not very suitable for me. I like the neutrals, beiges, and khaki colors and I am not going to use the other ones at all. It’s nice to use it in combination with other eyeshadows but not by itself.

Stíny jsou super, dobře pigmentovaný a crémové..ale ty barvy mi moc nevyhovují. Mám ráda neutrální, béžové a khaki barvy, ale ty ostatní odstíny nikdy nevyužiju. Je fajn je kombinovat s jinými stíny a paletkami, ale sama o sobě mi tohle nestačí.

sigma8

www.sigmabeauty.com

Well that’s it! Let me know if you like Sigma and what products you like?

Tak to máme všechno! Dejte mi vědět, jestli Sigmu znáte a popřípadě které produkty máte rádi Vy?

signatureV

0
0 Responses
 • VERONIKA
  February 24, 2016

  Sigma štětce jsou super, krásně nafocený článek 🙂 Samou chválu slýchám i na Mac a Bobbi Brown, takže ty bych chtěla taky zkusit

  • veshion
   March 9, 2016

   Jojo Bobbi Brown mám na wishlistu taky 🙂

 • Sue Diamond
  February 29, 2016

  Sigmu poznám už niekoľko rokov a to práve vďaka ich kozmetickým štetcom. Do budúcna by som rada vlastnila nejaké ich produkty, určite aj nejaké z ich štetcov, ale svojou cenou zatiaľ idú úplne mimo môj rozpočet…

  • veshion
   March 9, 2016

   Chip, nejsou nejlepvnější..kdyžtak se podívej na štětce Sephora mají stejnou kvalitu 🙂