Kylie Cosmetics: First Impression

by

Nice Monday to you all! Those who follow me on my Instagram already know I ordered some products from Kylie Cosmetics. Since this is such a hot thing right now I decided to write something like First Impression, I think it’s too soon to write down a proper review but I’ve already made my mind how I feel about these products. In the future I might make some makeup comparison..I will see about that! I will talk little bit about the packaging and then the products itself with proper images how they look on my lips. Let’s get into it!

Pěkné pondělí Vám všem! Ti co mě sledují na Instagramu už vědí, že jsem si objednávala pár produktů z Kylie Cosmetics. Je to teď neuvěřitelný hit a tak jsem se rozhodla napsat moje první dojmy. Myslim si, že na klasickou recenzy je moc brzo a do budoucna bych chtěla napsat spíš článek kde budu porovnávat různé produkty. Nejdřív budu zmiňovat balení a potom se dostanu přímo k produktům i s fotkama jak vypadjí na rtech. Tak pojďme na to!

kc1

Packaging is very simple but really nice I love black and white and I’m glad she didn’t go crazy with the colours. Inside are nicely packaged products with a letter from Kylie, this is so nice and feels more special!

Balení je jednoduše černobílé a přesně v mém stylu, jsem ráda, že neudělala obaly extrémě barevné. Produkty jsou taky krásně zabalené a samozřejmě i s dopisem od Kylie. To je taková maličkost, ale udělá radost!

kc3

Kylie Lip Kit it was so hard to decide what shade to order. I was deciding between Koko K, Candy K and Dolce K in the end Koko K won, the other shades seemed very similar to other lipsticks I have and I am so happy with my pick. You can see on the photo below how it look on my lips. Over all the products seem very nice, the pigmentation is amazing (one layer of the matte liquid lipstick is absolutely enough!) and it really is ultra-long wearing. I put it on in the morning (around 9AM) had breakfast, then lunch and I noticed it started fading out at 4PM. Can’t believe it suffered two meals and obviously drinks also it’s fading out evenly so you don’t have to worry about looking like someone who doesn’t know how to apply makeup haha. Honestly I was little bit worried because it’s not the cheapest lip product but I have to say it’s worth every dollar!

Kylie Lip Kit bylo tak těžký se rozhodnout jakou barvu objednat. Rozhodovala jsem se mezi Koko K, Candy K a Dolce K nakonec vyhrál odstín Koko K. Ostatní byly až moc podobné rtěnkám co už mám a jsem s barvou hrozně spokojená. Na fotce níže můžete vydět, jak vypadá na mých rtech. Celkově všechno vypadá skvěle, pigmentace je výborná (vážně stačí jenom jedna vrstva tekuté rtěnky) a výdrž je až neuvěřitelná! Rty jsem si namalovala ráno (okolo 9), dala si snídani potom oběd a až okolo 4 odpoledne se začala rtěnka ztrácet. Nemůžu uvěřit, že to přežilo dvě jídla a samozřejmě i pití. Zároveň se barva vytrácí přirozeně a tak se nemusíte bát, že budete vypadat jako někdo, kdo se neumí nalíčit haha. Popravdě jsem se trochu bála, protože to rozhodně není nejlepvnější rtěnka (a ještě to clo..nad tim už se radši nebudu rozčilovat), ale rozhodně to stojí za to!

kc4Lip kit  “Koko K”

kc5

Kylie Lipgloss I love lipglosses so I had to try one as well! Again I was deciding what color to choose and I went with the lightest shade “So Cute”. I was even more excited about the lipgloss than the matte liquid lipstick and the first time I tried it I freaked out…it has pretty thick consistency and is very pigmented, I couldn’t make it look even on the lips and it was so sticky..but after 2 minutes it suddenly settled on the lips and was not sticky anymore. I have no idea how is it possible haha. I’m in love with the color and it does stay on the lips decent amount of time! Only bad thing is that it takes some time to apply and you will absolutely need a mirror.

Kylie Lipgloss miluju lesky na rty, take ten jsem si musela taky objednat! Zase jsem se rozhodovala nad barvou a nakonec šla do toho nejsvětlejšího odstínu “So Cute”. Na lesk jsem se těšila ještě víc než na tu matnou tekutou rtěnku a když jsem lesk poprvý vyzkoušela, tak jsem málem měla infarkt…konzistence je dost tuhá a zároveň dost pigmentovaná, na rty jsem to nedokázala natřít rovnoměrně a hrozně to lepilo..ale za 2 minuty si to najednou sedlo na rty a vůbec to nelepilo. Nechápu, jak je to možný haha. Miluju tu barvu a výdrž je taky dost obdivuhodná! Jediná blbá věc, že to trvá nějakou dobu, než se lesk nanese a musíte ho aplikovat vždy před zrcadlem.

kc6Lipgloss “So Cute”

kc2

Over all I’m extremely happy with the purchase, the shades super nice and I want to try more! I am eyeing Ginger and Mailboo from the liquid lipsticks and I also want to try one of the metals. Do you own anything from Kylie Cosmetics and what are your experiences?

Celkově jsem neuvěřitelně spokojená, odstíny jsou krásný a chci jich vyzkoušet víc! Mám vyhlídnutý Ginger a Maliboo z matných rtěnek a taky bych chtěka vyzkoušet jeden z Metalové řady. Máte něco od Kylie Cosmetics a jaké jsou Vaše zkušenosti?

signatureV

0
0 Responses
 • Karin Cvernová
  August 1, 2016

  Já si první objednala Kylie z Ebay což mě moc nepotěšilo a po mých dlouhých smutečních dní jsem dostala od přítele originál a byla jsem naprosto spokojená. Za mě palec nahoru a moc krásný článeček :).

 • Lys Villelli
  August 1, 2016

  I’ll be post my Kylie Lipkit review this week as well!

 • Simona
  August 2, 2016

  Což o to, recenze vydařená a určitě mě navnadila ke koupi, ale ta gramatika. 🙁