New York City Guide Part I

by

H

Here we go, first part of my New York City Guide is here! As I mentioned earlier we didn’t have much time for regular touristy stuff since this was mainly business trip, but we still tried to make the most out of the days we had left. We also walked a lot, and survived one full day of rain (maybe that’s why I’m sick hm?) but it was all amazing..I guess New York is always amazing. In this part I’m gonna take you to Empire State Building, Time Square and MoMA. I hope this could help anyone who’s is going there for the first time or just to enjoy the pictures and have little NYC feeling. And stay tuned for part two!

 

A je to tady, můj první průvodce New Yorkem je online! Jak už jsem minule zmiňovala, tak jsme v New Yorku moc času na klasické turistické věci neměli, protože to byla hlavně pracovní návštěva..ale stejně jsme z toho dostali, co nejvíc to šlo a užili si to. Zároveň jsme toho dost nachodili a dokonce přežili jeden den plný deště (možná proto jsem nemocná, hm?) ale bylo to skvělý! ..New York je podle mě pořád úžasnej. V týhle části guidu Vás vezmu na Empire State Building, Time Square a do Muzea moderního umění. Doufám, že tenhle článek pomůže někomu, kdo se do New Yorku chystá a nebo aspoň potěší fotky a nasajete New Yorský pocit. A máte se na co těšit v druhé části!

nyc1

nyc2

nyc3

nyc4

nyc5

Empire State Building

– 350 5th Avenue –

 

The well known Empire State Building, you can see it from almost everywhere and if you have the chance go up there, the view is incredible! I’ve already been to Rockefeller Center, but Empire Building is just way higher and you can see the well known monuments and parts of NYC

Ze známé Empire State Buildig můžete vidět úplně všechno a pokud budete mít tu možnost určitě vyjeďte až nahoru! Už jsem byla nahoře v Rockefeller Center, ale Empire State Building je o dost vyší a uvidíte všechny známé čtvrti a památky.

nyc6

nyc7

nyc8

Me pretending to look through the telescope..such a poser lol

nyc9

 

 

Time Square

– Broadway & 7th Avenue –

 

This place is incredible and worth visiting although there are million tourist walking around and taking photos. Huge screens with all the advertisements, this represents New York.

 

Tohle místo je neuvěřitelný a rozhodně stojí za to se tam podívat i přes to, že tam jsou miliony turistů. Obří obrazovky s blikajícími reklamami…to je prostě New York

nyc10

nyc11

nyc12

MoMA

– 11 W 53rd Street –

 

Museum of Modern Art was amazing! We spent there more than 3 hours and climbed all 6 floors full of art. You can find there anything! Extremely modern arts to well known classics such as Picasso or Vincent Van Gogh. Little shout out to the MoMA store which is full of so many cool books I could spent there whole afternoon just reading about everything.

Museum moderního umění bylo skvělý! Byli jsme tam přes 3 hodiny a zdolali všech 6 pater plné umění. Najdete tam skoro všechno! Extrémní moderní úmění až po klasiku jako Picasso nebo Vincent Van Gogh. Musim se zmínit i o MoMA obchůdku, v kterém je hrozně moc různých knih a já bych tam nejradši byla celé odpoledne a jen si všechno prohlížela. 

nyc13

nyc14

nyc15

Want headache?

nyc16

nyc17

nyc18

nyc19

nyc20

nyc21

nyc22

 

I hope you enjoyed it! Next time I’ll take you to World Trade Centre, SoHo and Williamsburg!
Doufám, že se Vám článek líbil a příště Vás vezmu do World Trade Centra, SoHo a Williamsburgu!

signiture

0
7 Responses
 • Kristy Ličková
  October 12, 2016

  Nádherné fotky Veru!!))

  • Veshion
   October 13, 2016

   Děkuju Kristy!

 • Daniela
  October 13, 2016

  Super fotky.

  SlavikStories
  Čítanie je sexy

  • Veshion
   October 14, 2016

   Děkuju 🙂

 • Neko M.H.
  October 13, 2016

  Trochu mi kazí dojem z tohoto úžasného města to přesvětlené nebe. Možná by to taky chtělo více osobitý pohled na město méně alá “jsem turista fotím to co všichni turisti”, co je k vidění an netu všude. 🙂 Na druhou stranu chápu, přišlo ti to pěkné tak proč to nevyfotit. 🙂 Ráda se dívám, i na tyto fotky. Ale daly se pojmout lépe. 🙂 😉

 • Míša Gřešková
  October 21, 2016

  New York je pro mě velký sen a stejně tak takové ty typické turistické zastávky jako TImes Square nebo Empire State Building, ale v Muzeu moderního umění bych taky dokázala strávit celý den! Takže by se to pro mě nakonec stalo možná větším zážitkem než všechny známé místa v New Yorku.

  • Veshion
   October 24, 2016

   Doufám, že se Ti to brzo splní! New York je prostě kouzelnej <3