Fall/Winter Lust List

by

F

Fall and Winter is probably my favorite time of the year..why? Fall is just so beautiful, it’s getting colder, I can wear thick sweaters and jackets, drink my favourite chai latte and everything is more relaxed (at least for me) and it’s my birthday (yay)! What about Winter? It means Christmas! I love the feeling, candles, food, festive decorations and christmas songs. Although I hate the cold weather haha. And because of all that I created a Lust List, these are all the things I would love to get or buy, I know all these are splurge items but a girl can dream right?

 

Podzim a zima jsou pro mě nejoblíbenější období..proč? Podzim je prostě nádhernej, už se ochlazuje a já můžu zase nosit teplé svetry a bundy, pít moje oblíbené chai latte a všechno je takové pomalejší (nebo aspoň pro mě) a k tomu všemu mám narozeniny! (yay!) A zima? to znamená Vánoce! Miluju to období, svíčky, jídlo, vánoční ozdoby a písničky. I když to zasněžený počasí moc nemusim haha. No a kvůli tomu jsem vytvořila takovej “Lust List” seznam věcí, do kterých jsem se zamilovala, vím že většina věcí je dost drahých..ale holky můžou taky snít, ne?

 

Fashion & Accessories

lustlist_fashion

 

 1. Madotta iPhone case: with my new iPhone I need new marble case ha! Madotta has my favorite cases and I’m just waiting for them to make them especially for the 7 Plus.
 2. Rebecca Minkoff Mini M.A.C.: I fell in love with her bags again, this summer I started wearing my orange one and I want another one in more neutral color.
 3. Zara jacket: When I first saw it I thought about Acne Studios, looks so nice and cozy!
 4. Miu Miu Sunnies: Sunglasses junky here! I love the designs of Miu Miu sunnies because they are more extravagant and ah..the packaging!
 5. YSL cardholder: I don’t have money to buy myself the Saint Laurent bag but this card holder would be a nice splurge item..and I’m in a need for a nice card holder!
 6. Acne Jensen boots: I want these so bad! I’m dreaming about these for about a year.

 

 1. Madotta kryt na iPhone: s novým iPhonem potřebuju nový mramorový kryt ha! Madotta dělá podle mě ty nejlepší a já už čekám, až udělají přímo pro 7 Plus.
 2. Rebecca Minkoff Mini M.A.C.: Její kabelky jsem si znova zamilovala! V létě jsem začala znovu nosit moji oranžovou a chtěla bych nějakou ve víc neutrální barvě.
 3. Bunda ze Zary: Když jsem ji poprvé uviděla, tak se mi vybavilo Acne Studios, vypadá tak heboučce!
 4. Miu Miu brýle: Závislák na sluneční brýle se hlásí! Miluju styly brýlí které Miu Miu teď dělá, jsou trochu extravagantní.. a to balení!
 5. YSL držák na karty: Rozhodně nemám peníze na to si koupit kabelku Saint Laurent, ale tenhle cardholder by byl úplně dokonalej..navíc hledám pěknej cardholder už delší dobu.
 6. Acne Jensen kozačky: Tyhle body nutně potřebuju! Už o nich sním dýl jak rok.

 

Beauty

lustlist_beauty

 

 1. Kylie Cosmetics Lip Kits: I already have one lip kit and one lipgloss from her and love them so much..I need these in shade Mailboo and Love Bite!
 2. Channel N°5 L’eau: When I find out Chanel is doing its iconic fragrance as l’eau I had the need to get it haha.
 3. Diptyque: So pricey but such a nice products! I want the Figuier candle so much! And hand balm and body lotion would be nice as well (wink)
 4. Chanel nail polish: Something I was eying for a while now but never had the guts to buy such an expensive nail polish.
 5. Nars Liquid Lipstick: Nars is always in my heart, their makeup is so good and I would love to try one of their liquid lipsticks.
 6. Marc Jacobs fragrance: In cotton, I love the smell of fresh cotton so Marc, good job there!

 1. Kylie Cosmetics Lip Kits: Už od ní mám jednu Lip Kit a lesk na rty a jsou to úplně super produkty! Takže potřebuju další v odstínech Maliboo a Love Bite.
 2. Channel N°5 L’eau: Když jsem zjistila, že Channel udělal jejich ikonický parfém i v provedení parfémové vody, tak ho musím mít haha!
 3. Diptyque: Tak drahé ale krásné produkty! Svíčku Figuier chic už celkem dlouho a krém na ruce nebo na tělo by byl taky super!
 4. Lak na nehty Chanel: Něco na co pokukuju pokaždý když jsem v Sephoře, ale nikdy jsem se neodvážila si koupit tak drahý lak na nehty. 
 5. Nars tekutá rtěnka: Nars bude navždy v mém srdci, jejich produkty jsou úplně skvělý a chtěla bych zkusit jejich nové tekuté rtěnky.
 6. Voňavka Marc Jacobs: Ve vůňi Cotton, miluju čisté vůně..takže Marcu, dobrá práce!

 

Books

lustlist_books

Books are overall most wanted on my list, I love to read about fashion, beauty and lifestyle of successful women.

 1. Capture your Style by Aimee Song
 2. Nasty Galaxy by Sophia Amoruso
 3. #Girlboss by Sophia Amoruso

Knížky bych ale chtěla ze všeho nejvíc, miluju všechno možné o módě, beauty a lifestylu úspěšných žen.

 1. Capture your Style od Aimee Song
 2. Nasty Galaxy od Sophia Amoruso
 3. #Girlboss od Sophia Amoruso

 

I would like to know what is on you “Lust List”?!

A mě by zajímalo co je na Vašem vysněném wishlistu?!

signiture

0

2 Responses
 • Kristy Ličková
  October 22, 2016

  Tak s tímhle wishlistem se úplně ztotožnuji, božííí <3 Já jsem sice summer lover, ale vůně aroma lampy, teplo domova, huňaté svetry, oblíbený čaj, knížka nebo dýňové latté? To beru 😀

  • Veshion
   October 30, 2016

   Jojo nejlepší je ta atmoška z domova, kde jsem zabalená v dece jako burito 😀