Uni Uniform

by

I

In the last outfits you could see me wearing heels and dresses..this time I’m gonna be ‘extremely’ real with my outfit. Yes it’s all black haha but so comfy and effortless. Here I’m introducing you my uni uniform, basically what I wear to school. Since I’m in my last year of Bachelor degree I don’t have that many classes and it’s more about what I do in my free time. Today I had to finish my first draft of bachelor thesis (when they told you that it’s not something you can do over night and you have to prove them wrong lol). So I just stayed in my PJs all day writing the essay. Worst part of the day? Getting dressed..so this is what I came up with. Slouchy pants, warm turtleneck, leather jacket, sneakers and messy bun (thank you dry shampoo!). I felt great, comfortable and ready to hand in my thesis..and the teacher liked it! Sounds like a pretty good day.
What do you wear on those types of days?

 

V posledních outfitech jste mě viděli s podpatkama a šatama..tentokrát s Váma budu upřímná! Ano je to celočerný outfit haha ale tak pohodlný a jednoduchý. Dneska Vám představím moji “školní uniformu” jelikož teď studu poslední ročník bakaláře a tak mám i o dost míň hodin ve škole, všechno záleží na tom, co dělám ve svém volném čase. Dnes jsem musela dokončit a odevzdat první verzi mé bakalářky (když Vám řikají, že to nezvládnete přes noc, tak jim musíte ukázat opak haha). Takže jsem celý den strávila v pyžamu a dopisovala bakalářku. Nejhorší část dne? obléknout se..takže jsem na sebe vzala volný kalhoty, teplý svetr, koženou bundu, botasky a na hlavě udělala obří drdol (děkuju suchému šampónu!). A bylo mi skvěle, pohodlně a připravená odevzdat draft..a učitelce se to líbilo! Takže celkem super den.
Co v takových dnech nosíte Vy?

 

uni1

uni2

uni3

uni4

uni5

uni6

uni7

 

sweater – Jacqueline de Yong
pants – H&M
jacket/bag – Zara
sneakers – Axel Arigato
watches – Nicole Vienna
sunnies – RayBan

signiture

3
8 Responses
 • Czech Blondýn
  November 9, 2016

  Tak to chápu, v tomhle období se asi myšlenky točí někde jinde než u módy a otázky, co si vzít na sebe? Ale černý outfity nejsou vůbec o jednoduchosti, ač se to může na první pohled zdát!

  • Veshion
   November 9, 2016

   Jojo s tim souhlasím! 🙂

 • Minau
  November 9, 2016

  Super outfit!

  • Veshion
   November 9, 2016

   Děkuju!

 • random losers
  November 10, 2016

  Snad bakalářka dobře vyjde a hodně štěstí 🙂

  • Veshion
   November 10, 2016

   Děkuju moc! 🙂

 • Kristy Ličková
  November 12, 2016

  Jsi skvělá!! A bakalářka už mě děsí..budu muset začít psát 😀

  • Veshion
   November 13, 2016

   No já prostě potřebuju stres, abych začala psát 😀