Hair Inspiration Lilac vs. Pink

by

W

What’s going on? I smile in my photos, I love pink and now I plan on dyeing my hair pastel colors?! I don’t know..maybe some early twenties crisis? haha! I guess I just want to try colourful hair and check that from my bucket list. Although I already had brown, black and ginger hair I never though about these light pastely colors. But now when my hair is pretty light I can try something completely new! I bough light pink and lilac hair dye and can’t decide what color try first. I like very light almost washed out type of shades..so please help me decide!

 

Co se to se mnou děje? Směju se na fotkách, miluju růžovou a teď si chci obarvit vlasy pastelovou barvou? Nevím asi nějaká krize..haha. Pravděpodobně chci jen vyzkoušet něco nového a vyškrtnout si to z mého seznamu. I když už jsem měla hnědé, černé a zrzavé vlasy nikdy jsem nad pastelovými barvami nepřemýšlela. Ale teď když už mám celkem dost bloňdaté vlasy, tak můžu vyzkoušet něco úplně nového! Koupila jsem si světle růžouvou a fialkovou barvu a nemůžu se rozhonout, kterou vyzkoušet jako první. Líbí se mi hodně světlé odstíny až vymyté..tak prosím o pomoc! 

 

hair_inspo

 

So what do you think? Lilac or Pink?

Tak co myslíte? Fialovou nebo růžovou?

signiture

0
9 Responses
 • Míša Gřešková
  November 14, 2016

  Já nad barevnýma vlasama taky nějakou dobu přemýšlím. Ne přímo nad růžovou, ale kdysi jsem byla posedlá myšlenkou červených vlasů, teď mě ale zase chytla šedá. Ať už celé, nebo jenom ombré.
  Kdybych se ale měla rozhodovat nad růžovou nebo fialovou, moje volba by byla jasná a to fialová.

  • Veshion
   November 14, 2016

   Šedá je super, měla jsem ombre ale dost rychle se to vymylo.. Jinak mě to taky táhne víc k fialové, děkuju za tip! 🙂

 • Burcu
  November 14, 2016

  I thinh pastel pink is better for you 🙂 plus hi from turkey ?

  • Veshion
   November 14, 2016

   Hello! 🙂 Thanks for your thought.. I can’t decide 😀

 • Eliza
  November 15, 2016

  Já jsem jednoznačně pro růžovky uuu to bude mega crazy, těším se!

  • Veshion
   November 15, 2016

   Jooo jsem hrozně zvědavá jak to dopadne 😀

 • Kristy Ličková
  November 15, 2016

  Za mě jahodově růžová!!! Bude to pecka..jinak ta tvoje krize je ale super! 😀

 • Hore nohami - Dolu hlavou
  November 19, 2016

  Mne sa veľmi páčia obe farby, ale myslím, že nie každému sa hodia. Človek k niečomu takému musí mať aj osobnosť, nie je to len o tých trendoch. Som na tvojom blogu prvý či druhýkrát, takže si ešte nedovolím odhadnúť tvoju osobnosť, ale pokiaľ by som mala poradiť len na základe tvojho vzhľadu, viac by si sa mi páčila asi s tou ružovou. Tak či onak, konečné rozhodnutie je stále na tebe, ja sa však budem tešiť na výsledok 🙂

  • Veshion
   November 19, 2016

   Děkuju moc za názor, asi to nakonec bude růžová 😀