Last Minute Gifts for your Bestie

by

B

Buying Christmas gifts last minute? To be honest I got most of my gifts early but still have to buy something for my friends..so I came up with the idea of last minute gifts for your bestie! I found some of my favourites and cute stuff on the internet and thought these would be helpful for you as well. I feel like it’s not important to buy the most expensive gift it’s more of a nice gesture that you think about the other. So most of my picks are about $20 – $30 (hover over the product to get price info) also I like to get either something funny or cute, so that’s why most of the stuff is pink haha. I think makeup products, jewellery and stationery are the best options!

Also ASOS has 30% off Gifts!

Kupujete vánoční dárky na poslední chvíli? Popravdě já už většinu dárků nakoupila dřív ale pořád musím pár sehnat pro kamarádky..tak jsem si řekla, že vytvořím nápady na dárky pro kámošky! Našla jsem několik oblíbenců a roztomilých věciček a myslela, že by to mohlo být nápomocné i Vám. Podle mého nejde o to koupit tu nejdražší věc ale spíš potěšit toho druhého a ukázat mu, že jste si vzpomněli. Takže většina vybraných dárků je do 600 korun (přejeďte myší přes produkt aby se objevily informace o ceně). Já ráda vybírám vtípné a nebo roztomilé dárky, proto je většina věcí růžová haha. Podle mého s makeupem, šperky a diářema nemůžete šlápnout vedle!

Zároveň ASOS má teď 30% na všechny dárky!

MY FAVOURITES
*hover over to get info or click to shop the product

0
3 Responses
 • Alena N
  December 12, 2016

  Ja už mám všetko vďaka bohu nakúpené.

  • Veshion
   December 12, 2016

   To je úplně nejlepší! Žádnej stres 🙂

 • Barbora Červenková
  December 19, 2016

  Krása 🙂 moc hezky kombinované. Takové dárečky bych si nechala líbit. Ráda ladím dárky do jedné barvy – tohle je opravdu pastva pro oči!