Bonjour Paris

by

I

If you read this, I’m already in Paris YAY! I love traveling and especially flying although to Paris it only takes about 2 hours. As I wrote earlier I am meeting there with my friends from High School and I am so excited to finally see them..it’s been such a long time!  We have two and a half day here so each day is pretty packed with plans. We want to see all the mainstream monuments but also want to get lost and enjoy some cute cafes and restaurants in small streets. So if you have any tips for more interesting non touristy places please let me know in the comments will really appreciate it! That is all from me for now and I will post some cool pictures after I got back home.
Love V

Pokud tohle čtete, tak už jsem v Paříži! Miluju cestování a hlavně lítání letadlem, i když do Pařiže to trvá jenom 2 hodiny.. Jak už jsem psala dřív, potkám se tam s kamarádkama ze střední a hrozně se těšim, neviděly jsme se tak dlouho! Na Paříž máme dva a půl dne, takže máme každý den dost naplněnej. Chceme se projít po klasických památkách ale zároveň se tak trochu ztratit a objevit schované kavárničky a restaurace v malých uličkách. Takže, jestli máte nějaké tipy na zajímavá a ne turistická místa, tak mi prosím napište, budu za to hrozně moc ráda! To je ode mě zatím vše a já se Vám zase ozvu, až se vrátim a ukážu Vám nějaký super fotky!
Krásný víkend Vám všem!

*Source: Pinterest

0
9 Responses
 • Kristy Ličková
  December 17, 2016

  Veru užívej a už se moc těším na fotky!!

  • Veshion
   December 20, 2016

   Dkuju! Brzo bude článek 🙂

 • Sasha
  December 17, 2016

  Paříž je krásná a vždycky je tam co dělat. Já ráda v Paříži chodím do knihkupectví a taky do kaváren. Užívej a těším se na fotky :).

  • Veshion
   December 20, 2016

   Děkuju 🙂 přesně, miluju kavárničky a knihkupectví jsou nádherny!

 • Anna
  December 17, 2016

  Moc ti Paříž závidím, hrozně ráda bych se tam jednou taky podívala! Užívej si, a těším se na fotky! 🙂

  • Veshion
   December 20, 2016

   Tak snad Ti to brzy vyjde! Paříž je nádherná 🙂

 • Dana Nicola
  December 19, 2016

  Have an amazing time! Im there in january and i cant wait!

  Xxx
  http://www.fashiondew.co.uk

  • Veshion
   December 20, 2016

   Thank you so much! And hope you will have a great time in January!

 • Zdenka
  December 20, 2016

  Miluji Pařiz byla jsem tam v loni s kamoskou a hned bych jela zas! 🙂