Inside that little box

by

I

I just had to treat myself haha! Tomorrow’s my last final and then the semester is over..finally. I am kinda looking forward for the break although I will still be working,  I want to make more time for myself (is that some kind of late New Year’s resolution?), go out more, visit some new coffee places, read more books and finally focus on eating more healthy. Back to my gift from me for me..I picked Saint Laurent card holder which was on my wishlist for some time now and I finally managed to get it aaaaan it’s so beautiful! I can finally throw my old one away start using this one. What do you think?

Musela jsem si prostě udělat radost haha! Zítra mám poslední zkoušku a pak už je konec semestru..konečně. Už se těšim na pauzu od školy i když budu muset pořád pracovat, přesto si chci udělat  trochu víc času pro sebe (že by pozdní novoroční předsevzetí?), chodit víc ven, zajít do nových kavárniček, číst víc knížek a hlavně se zaměřit na jídlo a zdravou stravu. Zpět k dárku ode mě pro mě.. vybrala jsem si cardholder Saint Laurent, který už byl na mém wishlistu nějakou dobu a konečně jsem se dostala k tomu si ho koupit a je absolutně nádhernej! Konečně můžu vyhodit můj stareja nahradit ho tímhle. Co myslíte?


0
4 Responses
 • Kristy Ličková
  January 20, 2017

  Skvělej výběr!!

  • Veshion
   January 20, 2017

 • Eliza
  January 22, 2017

  Boží kámo! Úplně pro tebe! Já se ale úplně vidím v tom víc času pro sebe…chodit víc ven, číst a jíst zdravě, musím říct, že tenhle víkend na tom pracuju celkem poctivě ;))). Těším se na další kafíčkování!

  • Veshion
   January 22, 2017

   Jojoo ja taky začala a hoed je to lepší! A kafíčko určitě dáme 🙂